Aktualności - archiwum

Akcja promocyjna "SZYBKI PIT" - informacja Naczelnika Urzędu Skarbowego w Drezdenku

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Drezdenku informuje, że dnia 16 marca 2016r. w punkcie konsultacyjnym, uruchomionym na czas obsługi zeznań rocznych w siedzibie Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich w godz. od 8:30 do 14:00 w sali nr 107 na pierwszym piętrze, pracownik Urzędu Skarbowego w Drezdenku przyjmował będzie roczne zeznania podatkowe oraz w ramach akcji promocyjnej "SZYBKI PIT" będzie prowadził kampanię informacyjną wspierającą rozliczenie rocznych deklaracji za 2015 rok.

W ramach prowadzonej kampanii będziecie mogli Państwo uzyskać niezbędny instruktaż, a także pomoc w wypełnianiu rocznych zobowiązań podatkowych, w tym w formie elektronicznej.

"SZYBKI PIT" to akcja, która pomaga podatnikom rozliczać roczne zeznania podatkowe (PIT). Dlaczego "szybki PIT"? Ponieważ, korzystając z możliwości złożenia PIT-u przez internet można zrobić to naprawdę szybko. Dodatkowo jest to proste i bezpieczne, a jednocześnie można zaoszczędzić czas i pieniądze (nie trzeba drukować formularze, ani kupować znaczka pocztowego).
Więcej informacji można uzyskać na stronach www:
1. www.portalpodatkowy.mf.gov.pl
2. www.szybkipit.pl

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 03-03-2016
Dokument wytworzony przez: Dział Organizacyjno-Administracyjny
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Monika Kowalik
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 03 marca 2016 10:06
Dokument wprowadzony do BIP przez: Monika Kowalik
Ilość wyświetleń: 568
03 marca 2016 10:06 Monika Kowalik - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany