Aktualności - archiwum

Zaproszenie na spotkania z Pracodawcami / Przedsiębiorcami

Szanowni Pracodawcy / Przedsiębiorcy

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania, które odbędą się:


w dniu 14 kwietnia 2015 r. (wtorek) o godz. 10.00 w Strzelcach Kraj. w siedzibie Starostwa Powiatowego (sala obrad nr 200 – II piętro)


w dniu 16 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godz. 12.00 w Drezdenku przy ul. Kościuszki 31 (budynek Ratusza) w sali sesyjnej.


W trakcie spotkań z przedstawicielami Starostwa Powiatowego, Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Kraj. oraz Powiatowego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego w Strzelcach Kraj. będzie można zapoznać się z informacjami o wysokości środków finansowych na aktywizację lokalnego rynku pracy w bieżącym roku oraz o proponowanych przez Powiatowy Urząd Pracy formach wsparcia.

Tematyka spotkań:

Otwarcie spotkania
1. Wybór szkoły ponadgimnazjalnej (informację przedstawi Dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego w Strzelcach Kraj.)
2. Zasady korzystania ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (informację przedstawi pracownik Powiatowego Urzędu Pracy
w Strzelcach Kraj.)
3. Nowe formy wsparcia kierowane do pracodawców/ przedsiębiorców oraz osób bezrobotnych (informację przedstawi Kierownik CAZ w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzelcach Kraj./ Kierownik Filii PUP w Drezdenku)
4. Projekty współfinansowane ze środków EFS w nowym okresie programowania (informację przedstawi Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Kraj.)
5. Aktywizacja osób bezrobotnych w bieżącym roku, środki finansowe, wymagana efektywność (informację przedstawi Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Kraj.).


/-/ mgr Marlena Płotecka

Dyrektor PUP
w Strzelcach Kraj.

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 17-03-2015
Dokument wytworzony przez: Centrum Aktywizacji Zawodowej
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Joanna Lewandowska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 19 marca 2015 15:16
Dokument wprowadzony do BIP przez: Monika Kowalik
Ilość wyświetleń: 773
19 marca 2015 15:17 Monika Kowalik - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 marca 2015 15:16 Monika Kowalik - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany